Vážení spoluobčané,

Vážení spoluobčané,

nikdo z nás si jistě nepřeje, abychom zažívali krizové či mimořádné situace. Život nás ale učí, že když už k něčemu podobnému dojde, je dobré být na takovéto situace připraven. Po zkušenostech z minulých let schválila Rada Plzeňského kraje záštitu a spolupráci kraje na projektu vytvoření celokrajského „Komunikačního, varovného a vyrozumívacího systému“, jehož prostřednictvím budete moci na svoje mobilní telefony dostávat v krizových situacích informace formou SMS zpráv od Vašich starostů.

Shodneme se určitě na tom, že v krizových situacích má rychlost předání informace zásadní význam. Právě proto jsme zvolili jako základ celého řešení mobilní telefon a SMS zprávy.

Dovolte mi, abych Vás přivítal na stránkách www.krizoveinfo.cz jejichž prostřednictvím se můžete do systému zapojit. Každá obec a město v Plzeňském kraji má v rámci systému vytvořen adresář, do kterého se můžete přihlásit. Účast každého občana je samozřejmě dobrovolná. Po zaregistrování formou SMS (cena 3,- Kč vč. DPH) Vám budou všechny informace zasílány bezplatně a budete mít jistotu, že budete mezi prvními, kteří se je dozvědí.

Pokud se k systému připojí i Vaši starostové, budou Vám moci posílat informace v krizových a mimořádných situacích i jakékoliv další zprávy týkající se života Vašich obcí a měst.

Konkrétní způsob, jak se do databáze obyvatel Vašeho města nebo obce přihlásit, najdete na následujících stránkách. Pro další postup klikněte, prosím, ZDE.

S přáním mála krizových situací

Václav Šlajs
hejtman Plzeňského kraje


Zpět na seznam krajů

Jihomoravský kraj SMS operátor KONZULTA Brno, a.s. InfoKanál