SOSka

Obec Velenice

Obecní úřad Velenice pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – posílání SMS zpráv na Váš mobilní telefon. Nepůjde ale vždy jen o krizové situace, SMS zprávy Vám budou přinášet i řadu dalších potřebných informací z běžného života naší obce.

Pokud máte zájem dostávat informace např. o hrozících povětrnostních vlivech (vichřice, přívalové deště, povodně, atd.), havarijních stavech v dodávkách elektrické energie, plynu, vody, o plánovaných přerušeních jejich dodávek, ale i řadu dalších důležitých informací, napište, prosím, SMS zprávu ve tvaru:

LBK mezera VELENICE mezera INFORMACE mezera ANO mezera PRIJMENI mezera JMENO hvezdicka CISLO POPISNE

(text SMS můžete psát jak velkými, tak i malými písmeny, vše ale pište bez diakritiky). Příklad SMS zprávy:

LBK VELENICE INFORMACE ANO NOVAK PETR*1

Tuto zprávu odešlete z Vašeho mobilního telefonu na číslo 900 77 03. Cena odeslané SMS zprávy je 3,- Kč (vč. DPH). Pro přihlášení se přes SMS musíte mít u svého operátora povolenou službu Premium SMS.

Ihned obdržíte zpětnou SMS zprávu potvrzující, že jste zařazeni do databáze obyvatel.

Zasláním SMS zprávy dáváte současně souhlas k tomu, aby Vám byly zasílány informace i od dalších subjektů zapojených do integrovaného záchranného systému, případně dalších subjektů jako např. elektrárenské, plynárenské, vodárenské společnosti.

Posílání SMS zpráv je pro Vás zcela dobrovolné, proto budete-li chtít kdykoliv ukončit odběr informací, pošlete, prosím, na číslo 900 77 03 SMS ve tvaru:

LBK mezera VELENICE mezera INFORMACE mezera NE

Ihned obdržíte zpětnou SMS zprávu potvrzující, že jste vyřazeni z databáze obyvatel

Chcete-li zjistit, jaký je stav Vašeho přihlášení k odběru informací, pošlete na číslo 900 77 03 SMS zprávu ve tvaru:

LBK mezera VELENICE mezera INFORMACE mezera STAV

Informace, které Vám budeme zasílat, jsou pro Vás bezplatné.

Přihlášení do databáze obyvatel (nebo odhlášení z ní) je možné provést i osobně na obecním úřadu formou vyplnění registračního formuláře. Kontakt: Šárka Němečková, starostka obce, tel.: 487 857 294. Na obecním úřadu se můžete přihlásit také k odběru informací i na vaši pevnou linku.

Jen samé dobré informace Vám přeje
starostka obce Velenice
Šárka Němečková

Zpět na Liberecký kraj | Zpět na seznam krajů

SMS operátor KONZULTA Brno, a.s. InfoKanál